
| Oinarrizko parametroa | |
| Laneko tenperatura | 5-40ºC |
| Potentzia elektronikoa | 220V/50Hz edo 380V/50Hz |
| Hari elektrikoa | 2m/5*10m2 |
| Berokuntza-potentzia | 4KW/9KW |
| Potentzia osoa | 5KW/11KW |
| Garbiketa-ganbera | 316L altzairu herdoilgaitza |
| Kanpoko panela | 304 altzairu herdoilgaitza |
| Edukiera | 3202L |
| Ponpa peristaltikoa | 4 pieza |
| Programak | 36 lehenetsiak, 100+ pertsonalizatuak |
| Garbiketa-tenperatura | 95ºC arte |
| RS 232 ataka | Garbigailutik datu-informazioa transferitzeko |
| Ukipen-pantaila | 7 hazbeteko koloretako pantaila |
| Kanpoko dimentsioa | A/Z/S: 990*612*750mm |
| Pisua | 120 kg |
| Tenperatura sentsorea | PT1000 |
| Interneteko konexioa eskuragarri | |
| Leiho ikusgaia atean. | |
| Garbiketa-eroankortasunaren monitorizazio-sistema | |
| Ur puruaren ponpa indartzailea eskuragarri | |
| Lurrun-kondentsadore eraginkor handia | |
Funtzioaren sarrera
1. Hasteko atzerapen aukera: Garbiketa izendatua atzerako kontaketaren bidez edo ordu finko baten bidez
2. Funtzionala pasahitz maila desberdinek babestuta
3. Kontrol sistema: Mikroordenagailuaren kontrola, RS485, optoakoplagailuen isolamendua, jatorrizko txipa inportatua, seinalearen urruneko transmisioa babestuta.
4. Ate automatikoen sistema
5. Zirkulazio-sistema: Maiztasun aldakorreko abiarazte-funtzioa Zirkulazio-ponparen emaria: 0-600L/min Presioaren monitorizazioa eta aparraren aurkako garbiketa garbiketa eraginkorra bermatzeko Ihinztagailu-besoa abiadura-monitorearekin oztopoen alarma emateko
6. Garbiketa-erretilu sistema: Garbiketa-erretilua edozein mailatan trukagarria. Maila anitzeko injekzio-garbiketaren malgutasuna eta saski trukagarriak Hiru ur-sarrera baino gehiago itxiera automatikoko balbularekin. Saskian identifikazio automatikoa eta ur-fluxuaren erregulazioa
7. Edukieraren altuera: Maila bakarreko garbiketa-altuera: 70 cm Bi mailatan garbiketa-altuera: 46 cm Hiru mailatan garbiketa-altuera: 17 cm
Hangzhou Xipingzhe Tresna Teknologia Kooperatiba, Ltd.
XPZ laborategiko beira-garbigailuen fabrikatzaile nagusia da, Hangzhou hirian, Zhejiang probintzian, Txinan kokatua. XPZ beira-garbigailu automatikoen ikerketan, ekoizpenean eta merkataritzan espezializatuta dago, eta biofarmazian, osasun medikoan, kalitate-ikuskapen ingurunean, elikagaien monitorizazioan eta petrokimikoen arloan erabiltzen da.
XPZk garbiketa arazo mota guztiak konpontzen laguntzeko konpromisoa hartu du. Txinako ikuskapen agintarien eta enpresa kimikoen hornitzaile nagusia gara, eta, bitartean, XPZ marka beste herrialde askotara zabaldu da, hala nola Indiara, Erresuma Batuara, Errusiara, Hego Koreara, Ugandara, Filipinetara, etab. XPZk eskaera pertsonalizatuan oinarritutako irtenbide integratuak eskaintzen ditu, besteak beste, produktuen hautaketa, instalazioa eta funtzionamendu prestakuntza, etab.
Kalitate handiko eta zerbitzu bikaina duten produktu berritzaileak eskaintzeko enpresa-abantaila gehiago bilduko ditugu, gure epe luzeko adiskidetasuna mantentzeko.

Erakusketa


