Gure irtenbideak oso aitortuak eta fidagarriak dira bezeroen artean, eta etengabe aldatzen ari diren finantza- eta gizarte-eskakizunak beteko dituzte Txinako P-Audio estiloko 15″-ko bozgorailuen piezen bozgorailuen saskirako prezio onena lortzeko. Ongi etorri gurekin harremanetan jartzera gure irtenbideaz interesatzen bazaizu, kalitate eta prezioari buruzko sorpresa bat eskainiko dizugu.
Gure irtenbideak bezeroen artean oso aitortuak eta fidagarriak dira, eta etengabe aldatzen ari diren finantza- eta gizarte-eskakizunak beteko dituzte.Txinako PA markoa eta PA bozgorailuen piezen prezioaMunduko integrazio ekonomikoak erronkak eta aukerak ekartzen dizkion heinean xxx industriari, gure enpresak, talde-lana, kalitatea lehenesten duena, berrikuntza eta elkarrekiko onura mantenduz, nahikoa konfiantza dugu gure bezeroei irtenbide kualifikatuak, prezio lehiakorrak eta zerbitzu bikaina eskaintzeko, eta etorkizun hobea eraikitzeko, gure lagunekin batera, gure diziplina jarraituz.
1. unea
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Beheko geruzako garbiketa-saskia, Beheko geruzako garbiketa-saskiaren euskarria, Beheko geruzako moduluko saskia,
Geruza bakarreko, bikoitzeko edo hirukoitzeko garbigailu batean muntatuta, injekzio-modulu desberdinetan jarri, berrerabilgarriak diren laborategiko beirazko ontziak, zeramikak, plastikoak, altzairu herdoilgaitza eta abar hustu.
| Materiala | 316L altzairu herdoilgaitza |
| Kolorea | Altzairu herdoilgaitz matea |
| Jarduera-arrabola | Zortzi |
| Posizio-erreguladorea | Bi |
| Saskiaren markoaren bultzada-tira mugimendua | 550 mm |
| Interfaze azkarreko diametroa | 32 mm |
Saski-euskarria modulu-konexioarekin
Eskuzko bultzada-tira sarrera eta irteera garbitzeko ganbera
Altzairu herdoilgaitzezko bi gidetan muntatuta
Uraren sarrera azkarrekoa, ganbera-gidaren atzealdetik ura injekzio-modulu bakoitzera garbitzen duena
| Kanpoko neurriak, altuera mm-tan | 158 mm |
| Kanpoko neurriak, zabalera mm-tan | 528 mm |
| Kanpoko neurriak, sakonera mm-tan | 566 mm |
| Pisu garbia | 3 kg |