1. unea
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Beheko geruzako garbiketa-saskia, Beheko geruzako garbiketa-saskiaren euskarria, Beheko geruzako moduluko saskia
Geruza bakarreko, bikoitzeko edo hirukoitzeko garbigailu batean muntatuta, injekzio-modulu desberdinetan jarri, berrerabilgarriak diren laborategiko beirazko ontziak, zeramikak, plastikoak, altzairu herdoilgaitza eta abar hustu.
| Materiala | 316L altzairu herdoilgaitza |
| Kolorea | Altzairu herdoilgaitz matea |
| Jarduera-arrabola | Zortzi |
| Posizio-erreguladorea | Bi |
| Saskiaren markoaren bultzada-tira mugimendua | 550 mm |
Bi geruzatan banatuta sare-erretilua kargatzeko
Biraketa-ihinztagailu beso integratua
Eskuzko bultzada-tira sarrera eta irteera garbitzeko ganbera
| Kanpoko neurriak, altuera mm-tan | 230 mm |
| Kanpoko neurriak, zabalera mm-tan | 528 mm |
| Kanpoko neurriak, sakonera mm-tan | 584 mm |
| Pisu garbia | 5,6 kg |

XPZ Enpresa
Hangzhou Xipingzhe Teknologia Biologikoa Co., Ltd.
XPZ laborategiko beira-garbigailuen fabrikatzaile nagusia da, Hangzhou hirian, Zhejiang probintzian, Txinan kokatua. XPZ beira-garbigailu automatikoen ikerketan, ekoizpenean eta merkataritzan espezializatuta dago, eta biofarmazian, osasun medikoan, kalitate-ikuskapen ingurunean, elikagaien monitorizazioan eta petrokimikoen arloan erabiltzen da.
XPZk garbiketa arazo mota guztiak konpontzen laguntzeko konpromisoa hartu du. Txinako ikuskapen agintarien eta enpresa kimikoen hornitzaile nagusia gara, eta, bitartean, XPZ marka beste herrialde askotara zabaldu da, hala nola Indiara, Erresuma Batuara, Errusiara, Hego Koreara, Ugandara, Filipinetara, etab. XPZk eskaera pertsonalizatuan oinarritutako irtenbide integratuak eskaintzen ditu, besteak beste, produktuen hautaketa, instalazioa eta funtzionamendu prestakuntza, etab.
Kalitate handiko eta zerbitzu bikaina duten produktu berritzaileak eskaintzeko enpresa-abantaila gehiago bilduko ditugu, gure epe luzeko adiskidetasuna mantentzeko.
XPZ Fabrika

Erakusketa

