garbiketa lana zoriontsuagoa egiten du
Beirazko material estandarra laborategian garbitzeko diseinatua, beirazko, zeramikazko, metalezko, plastikozko eta abarrez egindako ontzietarako egokia (adibidez, matraze bolumikoak, lagin-ontziak, Erlenmeyer matrazeak, hodi kolorimetrikoak, pipetak, pipeta graduatuak, probeta-hodiak, Petri plakak, bihotz-formako matrazeak, edalontzi txikiak, etab.).
—————Flash-F2—————
| Oinarrizko parametroa | |
| Laneko tenperatura | 5-40℃ |
| Potentzia elektronikoa | 380V/50Hz |
| Hari elektrikoa | 2m/5x10m² |
| Berokuntza-potentzia | 9KW/18KW |
| Lehortzeko ahalmena | 4KW/6KW |
| Potentzia osoa | 13KW/24KW |
| Edukiera | 308L |
| Ponpa peristaltikoa | 4 pieza |
| Programak | 36 lehenetsiak, 100+ pertsonalizatuak |
| Garbiketa-tenperatura | 95 ℃ arte |
| RS 232 ataka | Garbigailutik datu-informazioa transferitzeko |
| Ukipen-pantaila | 7 hazbeteko koloretako pantaila |
| Kanpoko neurria (A/Z/S) | 1326*930*750mm |
| Pisua | 200 kg |
| Tenperatura sentsorea | PT1000 |
| Interneteko konexioa eskuragarri | |
| Leiho ikusgaia atean. | |
| Garbiketa-eroankortasunaren monitorizazio-sistema | |
| Ur puruaren ponpa indartzailea eskuragarri | |
| Lurrun-kondentsadore eraginkor handia | |
| 316L altzairu herdoilgaitzezko garbigailu-ganbera | |
| Kanpoko panela 304 altzairu herdoilgaitzez egina | |
Lau abantaila nagusi Laborategiko beira-garbigailu automatiko osoarentzat
Zergatik aukeratu XPZ laborategiko beira-garbigailu automatiko osoa?
Ezaugarri gehiago——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Ziurtagiria:
Nola garbitzen du XPZ laborategiko beira-garbigailu automatikoak laborategiko materiala?
→ Txorrotako ura eta ur purua (edo ur leundua) lan-euskarri gisa erabiliz, zirkulazio-ponpak bultzatutako garbiketa-agente espezifiko bat erabiliz, garbiketa-likidoa zuzenean 360 °-tan garbitzen da ontziaren barrutik eta kanpotik ihinztagailu-besoa eta ihinztagailu-hodia biratuz, ontzian geratzen diren substantziak zuritu, emultsionatu eta deskonposatzeko indar mekaniko eta kimikoen eraginpean; Horrez gain, garbiketa-likidoa automatikoki berotu daiteke, eta ondoren tresnak beroan garbitu eta desinfektatu daitezke garbiketa-efektu hobea lortzeko. Lehortzeko funtzioa duen modeloa hautatzen bada, lagin-botila aire beroan ere lehortu daiteke garbitu ondoren, garaiz kendu ez izanak eragindako bigarren mailako kutsadura saihesteko.(Modelo honek lehortzea barne hartzen du.)
——-Garbiketa prozedura arrunta
Aurre-garbiketa → 80 °C-tik beherako detergente alkalinoarekin garbitu → detergente azidoarekin garbitu → txorrotako urarekin garbitu → ur garbiarekin garbitu → 75 °C-tik beherako ur garbiarekin garbitu → lehortzea
Maiz egiten diren galderak
1. galdera: Zergatik aukeratu XPZ?
Txinako ikuskapen agintarien eta enpresa kimikoen hornitzaile nagusiak gara.
Gure marka beste herrialde askotara zabaldu da, hala nola Indiara, Erresuma Batuara, Errusiara, Afrikara eta Europara.
Eskari pertsonalizatuan oinarritutako irtenbide integratuak eskaintzen ditugu, produktuen hautaketa, instalazioa eta funtzionamendu prestakuntza barne.
2.G: Zer motatako bidalketa aukeratu dezake bezeroak?
Normalean itsasoz, airez bidaltzen da.
Bezeroen garraio-eskakizunak asetzeko ahalegin guztiak egiten ditugu.
3.G: Nola bermatu produktuaren kalitatea eta salmenta osteko zerbitzua?
CE, ISO kalitate ziurtagiria eta abar ditugu.
Salmenta osteko zerbitzu bikaina eta salmenta osteko ingeniaria ditugu.
Gure produktuek berme-epea dute.
4. galdera: Ahal daweBisitatu zure fabrika online?
Oso lagungarriak gara.
5.G: Zer ordainketa mota aukeratu dezake bezeroak?
T/T, L/C eta abar.