Gure korporazioa marka-estrategian espezializatu da. Bezeroen gogobetetasuna da gure publizitate handiena. Txinako OEM Txinako Kalitate Handiko Garbigailu Industrialerako OEM enpresa ere lortzen dugu. Fabrikatzaile eta esportatzaile lider gisa, nazioarteko merkatuetan ibilbide bikaina dugu, batez ere Amerikan eta Europan, gure kalitate gorena eta prezio arrazoizkoak direla eta.
Gure korporazioa marka-estrategian espezializatuta dago. Bezeroen gogobetetasuna da gure publizitaterik handiena. OEM enpresak ere bilatzen ditugu.Txinako garbigailua, Garbiketa ekipoakMundu osoko fabrikatzaile eta handizkari askorekin epe luzerako negozio-harreman egonkor eta onak ezarri ditugu orain. Gaur egun, atzerriko bezeroekin lankidetza are handiagoa izatea espero dugu, elkarrekiko onuren arabera. Ez izan zalantzarik gurekin harremanetan xehetasun gehiago lortzeko.
1. unea
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Beheko geruzako garbiketa-saskia, Beheko geruzako garbiketa-saskiaren euskarria, Beheko geruzako moduluko saskia,
Geruza bakarreko, bikoitzeko edo hirukoitzeko garbigailu batean muntatuta, injekzio-modulu desberdinetan jarri, berrerabilgarriak diren laborategiko beirazko ontziak, zeramikak, plastikoak, altzairu herdoilgaitza eta abar hustu.
| Materiala | 316L altzairu herdoilgaitza |
| Kolorea | Altzairu herdoilgaitz matea |
| Jarduera-arrabola | Zortzi |
| Posizio-erreguladorea | Bi |
| Saskiaren markoaren bultzada-tira | 550 mm |
| Interfaze azkarreko diametroa | 32 mm |
Saski-euskarria modulu-konexioarekin
Eskuzko bultzada-tira sarrera eta irteera garbitzeko ganbera
Altzairu herdoilgaitzezko bi gidetan muntatuta
Uraren sarrera azkarrekoa, ganbera-gidaren atzealdetik ura injekzio-modulu bakoitzera garbitzen duena
| Kanpoko neurriak, altuera mm-tan | 158 mm |
| Kanpoko neurriak, zabalera mm-tan | 528 mm |
| Kanpoko neurriak, sakonera mm-tan | 566 mm |
| Pisu garbia | 3 kg |