1. unea
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Injekzio garbiketa saskia, Injekzio garbiketa saskiaren euskarria, Injekzio modulua
Laborategiko beirazko tresnak garbitzeko erabiltzen da, hala nola erlenmeyer matrazea, matraze triangeluarra, hondo biribileko matrazea, hondo lauko matrazea, matraze bolumetrikoa eta zilindro neurtzailea.
| Materiala | 316L altzairu herdoilgaitza |
| Kolorea | Altzairu herdoilgaitz matea |
| Interfaze azkarreko diametroa | 32 mm |
| Injekzio-tobera | ф 2,5 mmxH110mm; ф 4 mmxH160mm; ф6xmmH220mm |
| Tobera kopurua | 21 pieza |
| Titularren kopurua | 14 pieza |
| Malguki piezak kokatzea | 14 pieza |
| Euskarri-estaldura | PA |
| Gurutze-euskarria | 7 pieza |
Injekzio motako modulu garbiketa saski-euskarria konexio-ataka duena
Kargatu modulu-saskiaren ezkerrean eta eskuinean
Sarrera azkarreko entxufea, moduluko saskiko ura garbitzea injekzio-moduluko tobera bakoitzera
| Kanpoko neurriak, altuera mm-tan | 253 mm |
| Kanpoko neurriak, zabalera mm-tan | 192 mm |
| Kanpoko neurriak, sakonera mm-tan | 488 mm |
| Pisu garbia | 2,45 kg |