Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Injekzio garbiketa saskia, Injekzio garbiketa saskiaren euskarria, Injekzio modulua
Laborategiko beirazko gauzak garbitzeko erabiltzen da, hala nola zentrifugazio-hodia, beirazko botila, goiko botila hutsa, probeta-hodia.
| Materiala | 316L altzairu herdoilgaitza |
| Kolorea | Altzairu herdoilgaitz matea |
| Interfaze azkarreko diametroa | 32 mm |
| Injekzio-tobera | ф2.5mmxH70mm |
| Tobera kopurua | 84 pieza |
| Gurutze-euskarria | 84 pieza |
Injekzio motako modulu garbiketa saski-euskarria konexio-ataka duena
Kargatu modulu-saskiaren ezkerrean eta eskuinean
Sarrera azkarreko entxufea, moduluko saskiko ura garbitzea injekzio-moduluko tobera bakoitzera
| Kanpoko neurriak, altuera mm-tan | 164 mm |
| Kanpoko neurriak, zabalera mm-tan | 204 mm |
| Kanpoko neurriak, sakonera mm-tan | 511 mm |
| Pisu garbia | kg |