Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Injekzio garbiketa saskia, Injekzio garbiketa saskiaren euskarria, Injekzio modulua
Modulu integratuak 28 pipeta, 8 erlenmeyer matraze/matraze/matraze bolumen/neurketa-zilindro, etab. ditu.
| Materiala | 316L altzairu herdoilgaitza |
| Kolorea | Altzairu herdoilgaitz matea |
| Interfaze azkarreko diametroa | 32 mm |
| Injekzio-tobera | ф6mmxH220mm |
| Tobera kopurua | 36 pieza |
| Pipetentzako eserlekuak. | 28 pieza |
| Gurutze-euskarria | 8 pieza |
Injekzio motako modulu garbiketa saski-euskarria konexio-ataka duena
Kargatu modulu-saskiaren ezkerrean eta eskuinean
Sarrera azkarreko entxufea, moduluko saskiko ura garbitzea injekzio-moduluko tobera bakoitzera
| Kanpoko neurriak, altuera mm-tan | 255 mm |
| Kanpoko neurriak, zabalera mm-tan | 190 mm |
| Kanpoko neurriak, sakonera mm-tan | 493 mm |
| Pisu garbia | kg |