Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Injekzio garbiketa saskia, Injekzio garbiketa saskiaren euskarria, Injekzio modulua
28 pipeta, 28 lagin-botilak eta 9 erlenmeyer matraze, matraze, matraze bolumiko eta abar garbitu ditzake.
| Materiala | 316L altzairu herdoilgaitza |
| Kolorea | Altzairu herdoilgaitz matea |
| Interfaze azkarreko diametroa | 32 mm |
| Injekzio-tobera | ф 2,5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Tobera kopurua | 65 pieza |
| Pipetentzako eserlekuak. | 28 pieza |
| Gurutze-euskarria | 28 pieza |
| Titularren kopurua | 9 pieza |
| Malguki piezak kokatzea | 9 pieza |
| Euskarri-estaldura | PA |
Injekzio motako modulu garbiketa saski-euskarria konexio-ataka duena
Kargatu modulu-saskiaren ezkerrean eta eskuinean
Sarrera azkarreko entxufea, moduluko saskiko ura garbitzea injekzio-moduluko tobera bakoitzera
| Kanpoko neurriak, altuera mm-tan | 265 mm |
| Kanpoko neurriak, zabalera mm-tan | 190 mm |
| Kanpoko neurriak, sakonera mm-tan | 493 mm |
| Pisu garbia | 3 kg |