1. unea
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Beheko geruzako garbiketa-saskia, Beheko geruzako garbiketa-saskiaren euskarria, Beheko geruzako moduluko saskia
Geruza bakarreko, bikoitzeko edo hirukoitzeko garbigailu batean muntatuta, injekzio-modulu desberdinetan jarri, berrerabilgarriak diren laborategiko beirazko ontziak, zeramikak, plastikoak, altzairu herdoilgaitza eta abar hustu.
| Materiala | 316L altzairu herdoilgaitza |
| Kolorea | Altzairu herdoilgaitz matea |
| Jarduera-arrabola | Zortzi |
| Posizio-erreguladorea | Bi |
| Saskiaren markoaren bultzada-tira mugimendua | 550 mm |
Eskuzko bultzada-tira sarrera eta irteera garbitzeko ganbera
Kargatu garbiketa-makinaren beheko aldean
Eramateko sare-erretilu mota guztiak eta saski-txertatze mota guztiak
| Kanpoko neurriak, altuera mm-tan | 79 mm |
| Kanpoko neurriak, zabalera mm-tan | 529 mm |
| Kanpoko neurriak, sakonera mm-tan | 546 mm |
| Pisu garbia | 2 kg |