Aurrekontu azkarrak eta bikainak, aholkulari informatuak zure behar guztietara egokitzen den irtenbide egokia aukeratzen laguntzeko, belaunaldi-denbora laburra, kalitate-kudeaketa arduratsua eta ordainketa eta bidalketa gaietarako produktu eta zerbitzu bereziak OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module-rentzat. Gure fabrikazioa ikustera gonbidatzen zaitugu eta zure etxean eta atzerrian kontsumitzaileekin negozio-harreman atseginak sortzeko irrikitan gaude epe luzerako.
Aurrekontu azkarrak eta bikainak, aholkulari informatuak zure behar guztietara egokitzen den irtenbide egokia aukeratzen laguntzeko, sorkuntza-denbora laburra, kalitate-kudeaketa arduratsua eta ordainketa eta bidalketa gaietarako produktu eta zerbitzu bereziak.Txinako LED modulua, Injekzio modulua, Beti ari gara teknologia berriak sortzen ekoizpena arintzeko, eta salgaiak prezio lehiakorretan eta kalitate handikoetan hornitzeko! Bezeroaren gogobetetasuna da gure lehentasuna! Zure ideiaren berri eman diezagukezu zure modeloarentzako diseinu berezia garatzeko, merkatuan antzeko pieza gehiegi saihesteko! Gure zerbitzu onena eskainiko dizugu zure behar guztiak asetzeko! Jarri gurekin harremanetan berehala!
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Injekzio garbiketa saskia, Injekzio garbiketa saskiaren euskarria, Injekzio modulua
Laborategiko beirazko tresnak garbitzeko erabiltzen da, hala nola erlenmeyer matrazea, matraze triangeluarra, hondo biribileko matrazea, hondo lauko matrazea, matraze bolumetrikoa eta zilindro neurtzailea.
| Materiala | 316L altzairu herdoilgaitza |
| Kolorea | Altzairu herdoilgaitz matea |
| Interfaze azkarreko diametroa | 32 mm |
| Injekzio-tobera | ф6mmxH220mm |
| Tobera kopurua | 8 pieza |
| Titularren kopurua | 8 pieza |
| Malguki piezak kokatzea | 8 pieza |
| Euskarri-estaldura | PA |
Injekzio motako modulu garbiketa saski-euskarria konexio-ataka duena
Kargatu modulu-saskiaren ezkerrean eta eskuinean
Sarrera azkarreko entxufea, moduluko saskiko ura garbitzea injekzio-moduluko tobera bakoitzera
| Kanpoko neurriak, altuera mm-tan | 253 mm |
| Kanpoko neurriak, zabalera mm-tan | 140 mm |
| Kanpoko neurriak, sakonera mm-tan | 488 mm |
| Pisu garbia | 0,9 kg |