Goranzko F1
Injekzio garbiketa saskia, Injekzio garbiketa saskiaren euskarria, Injekzio modulua
Lagin-ontziak garbitzeko erabiltzen da
| Materiala | 316L altzairu herdoilgaitza |
| Kolorea | Altzairu herdoilgaitz matea |
| Interfaze azkarreko diametroa | 32 mm |
| Injekzio-tobera | ф2.5mmxH110mm |
| Tobera kopurua | 88 pieza |
| Gurutze-euskarria | 88 pieza |
Injekzio motako modulu garbiketa saski-euskarria konexio-ataka duena
Kargatu modulu-saskiaren ezkerrean eta eskuinean
Sarrera azkarreko entxufea, moduluko saskiko ura garbitzea injekzio-moduluko tobera bakoitzera
| Kanpoko neurriak, altuera mm-tan | 170 mm |
| Kanpoko neurriak, zabalera mm-tan | 558 mm |
| Kanpoko neurriak, sakonera mm-tan | 352 mm |
| Pisu garbia | kg |