Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Injekziorik gabeko garbiketa-saskia
Aho zabaleko ontzietarako, neurketa-kopetarako eta abarretarako egokia
| Materiala | 316L altzairu herdoilgaitza |
| Kolorea | Altzairu herdoilgaitz matea |
| Malguki txikiko pintzak | 26 |
| Altuera | 105 mm |
| Tartea | 60 mm |
Saski modulua.
| Kanpoko neurriak, altuera mm-tan | 116 mm |
| Kanpoko neurriak, zabalera mm-tan | 220 mm |
| Kanpoko neurriak, sakonera mm-tan | 410 mm |
| Pisu garbia | kg |