1. unea
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Beheko geruzako garbiketa-saskia, Beheko geruzako garbiketa-saskiaren euskarria, Beheko geruzako moduluko saskia
Geruza bakarreko, bikoitzeko edo hirukoitzeko garbigailu batean muntatuta, injekzio-modulu desberdinetan jarri, berrerabilgarriak diren laborategiko beirazko ontziak, zeramikak, plastikoak, altzairu herdoilgaitza eta abar hustu.
| Materiala | 316L altzairu herdoilgaitza |
| Kolorea | Altzairu herdoilgaitz matea |
| Jarduera-arrabola | Zortzi |
| Posizio-erreguladorea | Bi |
| Saskiaren markoaren bultzada-tira mugimendua | 550 mm |
Eskuzko bultzada-tira sarrera eta irteera garbitzeko ganbera
Kargatu garbiketa-makinaren beheko aldean
Eramateko sare-erretilu mota guztiak eta saski-txertatze mota guztiak
| Kanpoko neurriak, altuera mm-tan | 83 mm |
| Kanpoko neurriak, zabalera mm-tan | 531 mm |
| Kanpoko neurriak, sakonera mm-tan | 560 mm |
| Pisu garbia | 2 kg |

XPZ laborategiko beira-garbigailuen fabrikatzaile nagusia da, Hangzhou hirian, Zhejiang probintzian, Txinan kokatua. XPZ beira-garbigailu automatikoen ikerketan, ekoizpenean eta merkataritzan espezializatuta dago, eta biofarmazian, osasun medikoan, kalitate-ikuskapen ingurunean, elikagaien monitorizazioan eta petrokimikoen arloan erabiltzen da.
XPZk garbiketa arazo mota guztiak konpontzen laguntzeko konpromisoa hartu du. Txinako ikuskapen agintarien eta enpresa kimikoen hornitzaile nagusia gara, eta, bitartean, XPZ marka beste herrialde askotara zabaldu da, hala nola Indiara, Erresuma Batuara, Errusiara, Hego Koreara, Ugandara, Filipinetara, etab. XPZk eskaera pertsonalizatuan oinarritutako irtenbide integratuak eskaintzen ditu, besteak beste, produktuen hautaketa, instalazioa eta funtzionamendu prestakuntza, etab.
Erakusketa
