Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F2
Goiko geruzako garbiketa-saskia, Erdiko geruzako garbiketa-saskia, Goiko geruzako garbiketa-saskiaren euskarria, Erdiko geruzako garbiketa-saskiaren euskarria, Goiko geruzako moduluko saskia, Erdiko geruzako moduluko saskia
Bi edo hirukoitz geruzako garbigailu batean muntatuta, injekzio-modulu desberdinetan jarri, berrerabilgarriak diren laborategiko beirazko ontziak, zeramikak, plastikoak, altzairu herdoilgaitza eta abar hustu.
| Materiala | 316L altzairu herdoilgaitza |
| Kolorea | Altzairu herdoilgaitz matea |
| Jarduera-arrabola | Sei |
| Posizio-erreguladorea | Bi |
| Saski-ezagutzailea | Bat |
| Saskiaren markoaren bultzada-tira mugimendua | 550 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Biraketa-ihinztagailu beso integratua
Eskuzko bultzada-tira sarrera eta irteera garbitzeko ganbera
Bi aldeetan altzairu herdoilgaitzezko gida-erraila
Uraren sarrera azkarrekoa, ganbera-gidaren atzealdetik ura injekzio-modulu bakoitzera garbitzen duena
Aho zabaleko botila garbietarako erabiltzen diren saskiak jar daitezke
| Kanpoko neurriak, altuera mm-tan | 183 mm |
| Kanpoko neurriak, zabalera mm-tan | 530 mm |
| Kanpoko neurriak, sakonera mm-tan | 569 mm |
| Pisu garbia | 3,5 kg |
ziurtagiria